Maceráty u aromaterapeutických olejů

Maceráty u aromaterapeutických olejů

o našeho portfolia aromaterapeutických olejů značky Santai jsme se rozhodli zařadit i tzv. maceráty, které jsou vhodné i pro citlivější pokožku. Mezi našimi produkty naleznete macerát – Meruňkové uvolnění s meduňkou a jistě budou časem i další…

Pojďme si ale říct něco málo o macerování.

Macerování má velmi dlouhou historii. Již naši praprapředkové (a i starší ) znali a běžně používali kouzlo macerování. Macerování v kosmetice je proces, kdy je bylina (její část) naložena do kvalitního rostlinného tuku po dobu několika týdnů za určitých stálých podmínek. Během tohoto procesu dochází k uvolňování aktivních látek a léčivých účinků z byliny. Následně jsou z macerátu odfiltrovány pevné částice a tak vznikne velmi hodnotný olejový macerát. V našem případě používáme samozřejmě oleje v nejvyšší kvalitě, lisované za studena. Oleje, které používáme při výrobě macerátu disponují certifikátem CPK = certifikovaná přírodní kosmetika. CPK Certifikát je certifikát vycházející ze standardů francouzské společnosti Ecocert  a zaručuje, že výrobek neobsahuje syntetické sloučeniny a látky škodlivé organismu. Taktéž klademe důraz na kvalitu při výběru bylinek, kdy používáme bylinky sušené od tradičních českých výrobců.

…tak neváhejte a vyzkoušejte kouzlo a sílu přírody. Vaše pokožka vám poděkuje.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení