Získejte DOPRAVU ZDARMA! Stačí nakoupit v minimální hodnotě 1000 Kč a doprava je na nás!

LEVANDULOVÝ RITUÁL

Levandule

Cítíte, že je toho na Vás moc? Toužíte po chvilce pohody? Máme pro Vás účinné, navíc příjemné a voňavé řešení. Je to snadné. 

V dnešním chaotickém světě je klid a péče o vlastní já často opomíjena. Všichni určitě potřebujeme okamžiky relaxace, péče a regenerace, které nám pomohou obnovit naši fyzickou i duševní rovnováhu. A právě zde vstupuje do hry levandule - kouzelná rostlina, která nás může provázet v našem vlastním levandulovém rituálu. Aromaterapeutický uklidňující olej s levandulí je zázračným přírodním produktem, který nabízí nejen úžasnou vůni, ale také mnoho pozitivních účinků v péči o naši pokožku i mysl. Připravte se na vzrušující cestu do světa relaxace s tímto poutavým levandulovým rituálem.

Levandule je známá pro nejen svou specifickou vůni, ale i léčivé účinky, již po staletí. Ve starém Egyptě byla používána při balzamování a aromaterapii. Řekové a Římané využívali levanduli pro své osvěžující vůně a jako prostředek pro uvolnění a zklidnění mysli. Ve středověku byla levandule běžně pěstována v klášterních zahradách a byla používána pro léčbu různých zdravotních problémů. Byla využívána jako dezinfekční prostředek a jako prostředek proti šíření nemocí. Také se používala k léčbě bolestí hlavy, úzkosti a nespavosti.

V 17. a 18. století se využívání levandule ve formě esenciálního oleje stalo populární v Evropě. Byla používána ve vodách na koupel a také jako parfém. Francouzský chemik René-Maurice Gattefossé je často připisován jako průkopník výzkumu léčebných účinků levandule a použití aromaterapie. Od té doby se levandule stala oblíbenou v aromaterapii a kosmetice. Je používána pro své relaxační, uklidňující a protizánětlivé účinky. Levandulový olej je široce využíván v masážní terapii, při aromaterapeutických procedurách, ve spa lázních a v různých výrobcích péče o pleť a tělo.

Levandulový rituál - domácí wellness

Péče o pokožku s pečující olej Uklidnění s levandulí jako domácí wellness je skvělý způsob, jak si dopřát uklidňující a relaxační zážitek přímo v pohodlí vašeho domova. Zde přinášíme návod na domácí levandulový rituál péče o pokožku:

  1. Vytvořte si klidnou atmosféru: Začněte tím, že si vytvoříte klidné prostředí. Zapalte si svíčky třeba s levandulovou vůní nebo rozmístěte vonné tyčinky s levandulí. Levandulová vůně přispěje k uvolnění mysli a poskytne vám příjemný pocit relaxace.

  2. Čištění obličeje: Připravte si jemný čistící gel nebo mléko, které odpovídá vašemu typu pleti. Důkladně si umyjte obličej a odstraňte veškerý make-up a nečistoty.

  3. Levandulová pára: Nalijte horkou vodu do velké misky a přidejte několik (3-5) kapek levandulového esenciálního oleje. Skloňte se nad misku a zakryjte si hlavu ručníkem, aby vám pára neunikala. Dýchejte hluboce a uvolněně po dobu 5-10 minut. Levandulová pára pomáhá otevřít póry a uklidnit mysl.

  4. Levandulový pleťový olej: Jemně vetřete pár kapek oleje do pokožky obličeje a krku. Levandulový olej má uklidňující a antibakteriální účinky, které pomohou vaší pokožce získat zdravý a rozjasněný vzhled.

  5. Masáž obličeje: Přidejte další vrstvu uklidnění tím, že provedete jemnou masáž obličeje. Levandulový olej dodává klouzavost, což usnadňuje masáž a zároveň se jeho uklidňující vůně šíří po okolí. Masírujte obličej jemnými krouživými pohyby, abyste podpořili lepší průtok krve a uvolnění svalů.

  6. Relaxace: Po skončení masáže si dejte chvilku na relaxaci. Lehněte si na pohodlné místo, zavřete oči a dýchejte hluboce. Levandulová vůně vám pomůže uvolnit stres a napětí.

  7. Dopřejte si čaj s levandulí: Doplněk wellness rituálu může být sklenka horkého čaje ze sušené levandule. Levandulový čaj má uklidňující účinky a pomůže vám ještě více se uvolnit.

Tento levandulový rituál můžete provádět podle svých preferencí a potřeb. Buďte si jisti, že pokud si vyberete kvalitní levandulové produkty a dodržíte rutinu pravidelně, dosáhnete maximálních benefitů pro svou pokožku a celkový stav mysli.

2 položek celkem
RITUÁL
RITUÁL
Hledáte dokonalý rituál pro Vaši pokožku i mysl? Povzbuzení. Uvolnění. Ukidnění. Svěžest. Dopřejte si wellness kdekoliv.
KVALITA
KVALITA
Produkty SANTAI obsahují mnoho živin, vitamínů a dalších prospěšných látek, které jsou pro zdraví pokožky důležité. Škodlivé látky a levné náhražky u nás nenajdete.
HARMONIE
HARMONIE
Zažijte péči o pokožku i mysli v harmonii s přírodou. Objevte kouzlo kvalitního přírodního složení v recyklovatelných obalech.
AROMATERAPIE
AROMATERAPIE
Relax. Síla vůně. Kouzlo aroma. Účinnost esence. Nechte na sebe působit tu nejvoňavější medicínu na světě a mějte v souladu Vaše fyzické a psychické zdraví.
Zpět do obchodu