Získejte DOPRAVU ZDARMA! Stačí nakoupit v minimální hodnotě 1000 Kč a doprava je na nás!

SVĚŽÍ CITRUSOVÉ RITUÁLY

Nechte zazářit citrusy

Pomeranče, citrony, grapefruity i lemongrass vás neobvykle osvěží. Osvěží pokožku i mysl.

"Já osobně citrusy miluju, dokážou mě neskutečně povzbudit až dokonce rozveselit." Christine, SANTAI

 

Kdo by nechtěl zažít MANDARINKOVÝ RITUÁL OSVĚŽENÍ?

mandarinka citrus

Svěžest mandarinky nejen zlepšuje náladu a dodává novou energii, ale výtažky z mandarinky umí zázraky i v péči o pleť.

V péči o pokožku se používá především mandarinkový olej, který se lisuje za studena z vnější kůry plodu.

Díky své nezaměnitelné vůni, která osvěží a uklidní zároveň, je ideální pro každodenní rituál.

Pokožku jemně čistí, rozjasní a pomáhá předcházet tvorbě vrásek, je proto velmi vhodný k rannímu čištění i k večernímu odlíčení.

Taková péče je navíc vhodná i na mastnou pleť.

Jestli chcete využít potenciál mandarinky naplno, osvojte si mandarinkový rituál.

  • Znáte zlaté pravidlo tří? Ranní jemné čištění, důkladné odličování a večerní čištění pleti.  Svěží olej s mandarinkou pleť vyčistí a osvěží zároveň. Za zkoušku jistě stoj vyzkoušet olejové čištění pleti, znáte? Více o této metodě (OCM) jsme Vám psali již dříve v článku na našem blogu.
  • Svěží olej s mandarinkou je možné použít také jako masážní olej. Díky obsaženému flavonoidu nobiletinu, který urychluje metabolismus, je velmi účinný proti celulitidě. Rozdíl mezi aplikací oleje pro péči o pokožku, kdy je záměřem, aby se olej vstřebal a olejovou masáží je ten, že při masáži nepoužíváme vodu. Olej bez vody zůstane spíše na povrchu pokožku, což je u masáže záměrem. Naopak u péče o pokožku olejem je vodu nutné použít, aby se olej mohl na pokožku navázat. Sám o sobě olej vodu totiž neobsahuje.
  • Tělový olej svěžest s mandarinkou je skvělým doplňkem k saunovému ceremoniálu. Obzvlášť v zimě Vaše tělo i mysl tento mandarinkový rituál ocení.

A už jste vyzkoušeli SVĚŽÍ POMERANČOVOU PÉČI o Vaše rty?

Balzám na rty s pomerančem a kakaovým máslem vaše rty vyživuje a regeneruje. Pomerančová esence jim dodá lehkou svěžest. Do svých rtů se budete chtít doslova zakousnout. 

2 položek celkem
RITUÁL
RITUÁL
Hledáte dokonalý rituál pro Vaši pokožku i mysl? Povzbuzení. Uvolnění. Ukidnění. Svěžest. Dopřejte si wellness kdekoliv.
KVALITA
KVALITA
Produkty SANTAI obsahují mnoho živin, vitamínů a dalších prospěšných látek, které jsou pro zdraví pokožky důležité. Škodlivé látky a levné náhražky u nás nenajdete.
HARMONIE
HARMONIE
Zažijte péči o pokožku i mysli v harmonii s přírodou. Objevte kouzlo kvalitního přírodního složení v recyklovatelných obalech.
AROMATERAPIE
AROMATERAPIE
Relax. Síla vůně. Kouzlo aroma. Účinnost esence. Nechte na sebe působit tu nejvoňavější medicínu na světě a mějte v souladu Vaše fyzické a psychické zdraví.
Zpět do obchodu