Získejte DOPRAVU ZDARMA! Stačí nakoupit v minimální hodnotě 1000 Kč a doprava je na nás!

Dárek pro holku

Kosmetika pro mladou slečnu

Dárek pro holku či mladou slečnu je ideálním vánočním dárkem, který spojuje moderní styl s péčí o zdravou a mladou pokožku. Co se v dárku skrývá?

  • Trendový design a styl
  • Produkty, které osloví mladistvou pleť
  • Kvalitní přírodní kosmetika a péče o přírodní krásu
  • Podpora pozitivní a dobré nálady
  • Účinné a jemné aromaterapeutické vůně
Skladem
890 Kč –15 % 756,50 Kč / ks
Kategorie: DÁRKOVÉ SETY
Dárek pro holku
Akce Novinka
890 Kč –15 %
RITUÁL
RITUÁL
Hledáte dokonalý rituál pro Vaši pokožku i mysl? Povzbuzení. Uvolnění. Ukidnění. Svěžest. Dopřejte si wellness kdekoliv.
KVALITA
KVALITA
Produkty SANTAI obsahují mnoho živin, vitamínů a dalších prospěšných látek, které jsou pro zdraví pokožky důležité. Škodlivé látky a levné náhražky u nás nenajdete.
HARMONIE
HARMONIE
Zažijte péči o pokožku i mysli v harmonii s přírodou. Objevte kouzlo kvalitního přírodního složení v recyklovatelných obalech.
AROMATERAPIE
AROMATERAPIE
Relax. Síla vůně. Kouzlo aroma. Účinnost esence. Nechte na sebe působit tu nejvoňavější medicínu na světě a mějte v souladu Vaše fyzické a psychické zdraví.

Dárek pro mladou slečnu obsahuje

Santai se zaměřuje na moderní design a trendy, což zajišťuje, že balíček oslní mladou slečnu, která sleduje aktuální módní směry.

Dárek obsahuje různorodé produkty kosmetiky, které osloví různé zájmy mladých žen. Každý produkt je vybrán s ohledem na moderní životní styl.

Santai dbá na kvalitu svých kosmetických produktů, čímž poskytuje holce nebo mladé slečně možnost užívat si péči o svou přirozenou krásu pomocí šetrných a kvalitních výrobků.

Produkty v balíčku podporují dobrou a pozitivní náladu. Všechny jsou navrženy tak, aby holka nebo mladá slečna pocítila radost a pozitivní energii.

Santai produkty obsahují jemné aromaterapeutické vůně, které zajišťují relaxaci a příjemný zážitek při používání.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Zpět do obchodu