Vyživující pleťový olej Malina - hýčkejte svoji pleť něčím extra!

O SANTAI

SANTAI.CZ

Christine Santai

Vítejte na e-shopu SANTAI.

Mé jméno je Christine a jsem zakladatelkou tohoto e-shopu, kde každý produkt vypráví příběh o harmonii, wellness a lásce k přírodě. S radostí se s vámi podělím o cestu, která se proměnila ve značku SANTAI. 

Kořeny SANTAI. Síla přírody a moudrost babičky.

Moje cesta k SANTAI se začala rýsovat již v útlém dětství v Nízkých Tatrách, kam jsme jezdívali každé léto, kdy mi moje babička ukazovala tajemství síly přírody a účinky přírodní voňavé medicíny. Tyto okamžiky utvářely mou lásku k přírodě a otevřely dveře k fascinujícímu světu přírodních esencí a účinné aromaterapie.

První krok. Inspirace mateřstvím.

Po studiích na vysoké škole, cestování až k protinožcům a prvních profesních krocích přišel zásadní okamžik. Narození mého prvního dítěte. Tento zlomový moment byl zároveň zrozením konceptu SANTAI - přírodní smyslné kosmetiky. Na trnité cestě začínajícího podnikatele mě dokonale osvěžil (začátek roku 2019) Tělový olej Lemongrass – první oficiální produkt SANTAI se všemi potřebnými razítky.

SANTAI. Více než kosmetika.

Dnes je SANTAI více než jen značkou kosmetiky. Každý produkt kombinuje sílu přírodních ingrediencí a kouzlo aromaterapie pro každodenní wellness rituály. SANTAI představuje rituály péče, které osvěžují tělo, mysl a duši. Je jen na vás, jaký rituál péče si zvolíte.

SANTAI. Spojení sebelásky, wellness a aromaterapie.

Jedinečnost, která spojuje krásu a péči o pokožku díky každé kapce. Moje vize je stát se vaším partnerem v cestě za vnější a vnitřní krásou. Každý produkt SANTAI je symbolem luxusu a péče, kterou si zaslouží každý z nás. Pojďte toto kouzlo objevit se mnou…

 

SANTAI je péče, která vás bude bavit.

SANTAI – wellness pro Vaši pokožku!

 

#pecekterabavi

Zpět do obchodu