Získejte DOPRAVU ZDARMA! Stačí nakoupit v minimální hodnotě 1000 Kč a doprava je na nás!

O SANTAI

Přestože je SANTAI česká přírodní kosmetika, název značky je vypůjčen z indonéštiny. Znamená uvolnění, odpočinetelovy olej povzbuzeni s lemongrassk, wellness. A právě stav příjemné relaxace je naším cílem. Nad rámec kvalitní péče o pleť i tělo z čistě přírodních surovin nabízí naše kosmetika díky účinkům aromaterapie úlevu a radost pro mysl. 

Koncept přírodní voňavé péče SANTAI se několik let postupně krystalizoval a prošel si  podobnou alchymií jako samotné naše produkty. Důkladně jsme studovali receptury, pečlivě  hledali správné ingredience a neméně pozorně vybírali spolehlivé dodavatele. Na trnité cestě  začínajícího podnikatele nás dokonale osvěžil "Tělový olej Povzbuzení s lemongrass". Náš první  oficiální produkt se všemi potřebnými razítky.

Od té doby jsme ušli velký kus cesty a nyní Vám můžeme nabídnout celou řadu vysoce kvalitních  produktů pro péči o pleť, která navíc působí příznivě i na mysl. Každý náš výrobek je unikátní  svým složením, účinky i vůní. Široký sortiment produktů obsahujících nejen přírodní oleje a  esence nabízí aktuálně tři řady:

Péče o pleť, Péče o tělo a Péče pro muže

Optimální hydratace  pleti a její regenerace je zaručena, ať už sáhnete po kterémkoli produktu.

Naše vize je být Vaším věrným spojencem v péči o zevnějšek. Věříme, že síla přírody spolu s láskou vkládanou do procesu přípravy jedinečných produktů SANTAI je pro Vás ta nejlepší volba  při výběru kosmetiky.

Naší misí je povýšit péči o tělo na příjemný zážitek a každodenní rituál, na který se budete těšit.

 

Christine-uvodni-foto 2

 

 

Každý projekt má svého zakladatele.

Příroda a její síla mě během života vždycky fascinovala. Kolik toho umí a jak hluboko i daleko sahají její účinky. A s přibývajícím věkem mě fascinuje ještě víc. Vřelý a vědomý vztah k přírodě mě naučila babička. Věděla o ní mnoho a uměla ji používat.

Baví mě taky ženskost, péče o tělo i mysl, energie mezi námi, fyzická a psychická dovednost člověka, rituály, nejen jeden úhel pohledu...

Spojením vznikla přírodní aromaterapeutická kosmetika SANTAI.

Péče, která Vás bude bavit!

 

Christine(1)

 

 

 

 

pece ktera bavi


 

Santai_klicova_slova

 

 

Zpět do obchodu