ČIŠTĚNÍ A ODLIČOVÁNÍ

Správné a důkladné odlíčení a čištění pleti je nezbytným krokem ke krásné pleti. Znáte zlaté pravidlo tří? Ranní jemné čištění, důkladné odličování a večerní čištění pleti.

Ranní jemné čištění

Když spíte, dochází k tzv. samočištění pleti. Během noci se na povrch vyplavují nečistoty. A ty je ráno potřeba odstranit, aby vaše pleť mohla vstřebat živiny z ranního rituálu péče o pleť (pečující olej, sérum, denní krém) a aby na ní dobře držel make-up. Ráno bývá uspěchané, času je málo, a tak bohatě postačí, když použijete čištění vlhkým tamponem s pár kapkami oleje. Máme pro vás tip Svěží olej s mandarinkou, ktery pleť vyčistí a osvěží zároveň.

Odličování

Večerní rituál se asi jen těžko obejde bez důkladného odlíčení pleti. Během dne se na pleti usadí značné množství škodlivin a nečistot. Také je potřeba po celém dni odlíčit make-up. Způsobů a produktů na důkladné odlíčení je několik. Každé pleti může vyhovovat něco malinko jiného. Už jste zkoušeli OCM (Oil Cleansing Method) nebo-li olejové čištění pleti?

Večerní čištění pleti

Při večerním rituálu péče o pleť by po důkladném odlíčení mělo následovat čištění pleti. Na mokrý kosmetický tampon přidáme pár kapek například Pečující olej Uvolnění s meduňkou a jemně obličej včetně očí vyčistíme.

2 položek celkem
SÍLA PŘÍRODY
SÍLA PŘÍRODY
Sílu a účinnost dodává našim produktům sama příroda.
KOUZLO ESENCE
KOUZLO ESENCE
Díky kouzlu 100% přírodních esencí hýčkejte nejen svoji pokožku, ale i mysl.
LÁSKA
LÁSKA
Láska k pokožce. Láska k sobě. Láska k přírodě.
AROMATERAPIE
AROMATERAPIE
Relax. Uvolněnost. Aroma. Nechte na sebe působit tu nejvoňavější medicínu na světě.
Zpět do obchodu