Vyživující pleťový olej Malina - hýčkejte svoji pleť něčím extra!

ČIŠTĚNÍ A ODLIČOVÁNÍ

santai_1

Přírodní a efektivní odlíčení. Správné a důkladné odlíčení a čištění pleti je nezbytným krokem ke krásné pleti.

Znáte zlaté pravidlo tří?

 

Cena

220260
1220260
3 položek celkem

Ranní jemné čištění

Když spíte, dochází k tzv. samočištění pleti. Během noci se na povrch vyplavují nečistoty. A ty je ráno potřeba odstranit, aby vaše pleť mohla vstřebat živiny z ranního rituálu péče o pleť (pečující olej, sérum, denní krém) a aby na ní dobře držel make-up. Ráno bývá uspěchané, času je málo, a tak bohatě postačí, když použijete čištění vlhkým tamponem s pár kapkami oleje. Máme pro vás tip Odličovací olej s mandarinkou, ktery pleť vyčistí a osvěží zároveň.

Odličování

Večerní rituál se asi jen těžko obejde bez důkladného odlíčení pleti. Během dne se na pleti usadí značné množství škodlivin a nečistot. Také je potřeba po celém dni odlíčit make-up. Způsobů a produktů na důkladné odlíčení je několik. Každé pleti může vyhovovat něco malinko jiného. Už jste zkoušeli OCM (Oil Cleansing Method) nebo-li olejové čištění pleti?

Večerní čištění pleti

Při večerním rituálu péče o pleť by po důkladném odlíčení mělo následovat čištění pleti. Na mokrý kosmetický tampon přidáme pár kapek například Pleťový olej s levandulí pro mastnou a problematickou pleť nebo pleťový olej Meduňka pro suchou a citlivou pleť a jemně obličej včetně očí vyčistíme.

AROMA-TERAPIE
AROMA-TERAPIE
SANTAI je spojení síly přírody s účinky aromaterapie. Nechte na sebe působit tu nejvoňavější medicínu na světě.
KVALITA
KVALITA
Kvalita pro nás není jen slovo. Škodlivé látky, syntetiku a levné náhražky u nás nenajdete. Kvalitu kosmetiky SANTAI poznáte na vlastní kůži.
VEGAN
VEGAN
SANTAI je veganská přírodní kosmetika, která spojuje krásu a péči o pokožku i mysl s ohledem na životní prostředí.
WELLNESS
WELLNESS
Dopřejte si wellness chvíli kdykoliv a kdekoliv. SANTAI, wellness pro vaši pokožku.
Zpět do obchodu