Získejte DOPRAVU ZDARMA! Stačí nakoupit v minimální hodnotě 1000 Kč a doprava je na nás!

ČIŠTĚNÍ A ODLIČOVÁNÍ

pece-o-plet-cisteni-a-odlicovani

Správné a důkladné odlíčení a čištění pleti je nezbytným krokem ke krásné pleti.

Znáte zlaté pravidlo tří?

Ranní jemné čištění,

důkladné odličování,

večerní čištění pleti.

 

4 položek celkem

Ranní jemné čištění

Když spíte, dochází k tzv. samočištění pleti. Během noci se na povrch vyplavují nečistoty. A ty je ráno potřeba odstranit, aby vaše pleť mohla vstřebat živiny z ranního rituálu péče o pleť (pečující olej, sérum, denní krém) a aby na ní dobře držel make-up. Ráno bývá uspěchané, času je málo, a tak bohatě postačí, když použijete čištění vlhkým tamponem s pár kapkami oleje. Máme pro vás tip Svěží olej s mandarinkou, ktery pleť vyčistí a osvěží zároveň.

Odličování

Večerní rituál se asi jen těžko obejde bez důkladného odlíčení pleti. Během dne se na pleti usadí značné množství škodlivin a nečistot. Také je potřeba po celém dni odlíčit make-up. Způsobů a produktů na důkladné odlíčení je několik. Každé pleti může vyhovovat něco malinko jiného. Už jste zkoušeli OCM (Oil Cleansing Method) nebo-li olejové čištění pleti?

Večerní čištění pleti

Při večerním rituálu péče o pleť by po důkladném odlíčení mělo následovat čištění pleti. Na mokrý kosmetický tampon přidáme pár kapek například Pečující olej Uvolnění s meduňkou a jemně obličej včetně očí vyčistíme.

RITUÁL
RITUÁL
Hledáte dokonalý rituál pro Vaši pokožku i mysl? Povzbuzení. Uvolnění. Ukidnění. Svěžest. Dopřejte si wellness kdekoliv.
KVALITA
KVALITA
Produkty SANTAI obsahují mnoho živin, vitamínů a dalších prospěšných látek, které jsou pro zdraví pokožky důležité. Škodlivé látky a levné náhražky u nás nenajdete.
HARMONIE
HARMONIE
Zažijte péči o pokožku i mysli v harmonii s přírodou. Objevte kouzlo kvalitního přírodního složení v recyklovatelných obalech.
AROMATERAPIE
AROMATERAPIE
Relax. Síla vůně. Kouzlo aroma. Účinnost esence. Nechte na sebe působit tu nejvoňavější medicínu na světě a mějte v souladu Vaše fyzické a psychické zdraví.
Zpět do obchodu