Vyživující pleťový olej Malina - hýčkejte svoji pleť něčím extra!

Santai Story

Santai story

Santai story

Přestože je SANTAI ryze česká přírodní kosmetika, název značky je vypůjčen z indonéštiny. Znamená uvolnění, odpočinek, wellness. A právě stav příjemné relaxace je naším cílem. Nad rámec kvalitní přírodní péče o pleť i tělo z čistě přírodních surovin nabízí naše kosmetika díky účinkům aromaterapie úlevu a radost i pro mysl. 

Koncept přírodní voňavé péče SANTAI se krystalizoval postupně po několik let a prošel si  podobnou alchymií jako samotné naše produkty. Důkladně jsme studovali receptury, pečlivě  hledali správné ingredience a neméně pozorně vybírali spolehlivé dodavatele. Na trnité cestě  začínajícího podnikatele nás dokonale osvěžil "Tělový olej Povzbuzení s lemongrass". Náš první  oficiální produkt se všemi potřebnými razítky.

Od té doby jsme ušli velký kus cesty a nyní Vám můžeme nabídnout celou řadu vysoce kvalitních  produktů pro péči o pleť, která navíc působí příznivě i na mysl. Každý náš výrobek je unikátní  svým složením, účinky i vůní. Široký sortiment produktů obsahujících nejen přírodní oleje a  esence nabízí aktuálně tři řady:

Péče o pleť, Péče o tělo a Péče pro muže

Optimální hydratace  pleti a její regenerace je zaručena, ať už sáhnete po kterémkoli produktu.

Naše vize je být Vaším věrným spojencem v péči o váš zevnějšek. Věříme, že síla přírody spolu s láskou vkládanou do procesu přípravy jedinečných produktů SANTAI, je pro Vás ta nejlepší volba  při výběru kosmetiky.

Naší misí je povýšit péči o tělo na příjemný zážitek, každodenní rituál, na který se budete těšit.

 

Zpět do obchodu